Rozlosování nového ročníku registrovaných soutěží.

Na stránkách ČKA a KRAJE bylo zveřejněno rozlosování soutěží, které se týkají družstev Rychnovského okresu.
Jedná se o pracovní verze a tak je možné, že dojde k dílčím změnám.

Rozlosování Východočeských soutěží
Rozlosovaní 2KLMA – pracovní verze

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Východočeské kuželkářské soutěže – ročník 2011/12

Východočeský kuželkářský svaz zveřejnil složení skupin krajských soutěží včetně platného rozpisu. Jakmile bude zveřejněné rozlosování, tak ho zde samozřejmě také zveřejníme.

Rozdělení skupin
Rozpis soutěží

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Kdo, kdy a kam v cizině.

NBC zveřejnila na svých stránkách mezinárodní přestupy pro nadcházející sezónu. Z 33 mezinárodních přestupů se to týkalo hned 12 hráčů, kteří jsou z naší „malé“ kuželkářské země. První liga tak přijde o své nejlepší hráče v pořadí jednotlivců minulé sezóny. Namátkou jmenujme alespoň následující tři :

1.   JIROUŠEK Pavel  Č. Třebová       604,4,
3.   KOTYZA Jan         PSJ Jihlava      595,6
6.   PARKAN Robin     PSJ Jihlava      591,2

Všechny přestupy našich hráčů si můžete stáhnout zde ve formátu PDF, nebo můžete přímo nahlédnout na stránky NBC.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Finále Champions League – „One Man Show“ Vilmos Zavarko!

Rubriky: Videa | Štítky: | Napsat komentář

Rychnovské Áčko zařazeno v 2.KLMA !

Po dlouhých letech, kdy Rychnov hrál 2.KLMB si zahraje 2.KLMA, kde ho budou čekat úplně jiné kuželny. Zahrají si v ní s následujícími soupeři (v závorce je kuželna, kde družstvo hraje) :

 1. KK Hvězda Trnovany (Ústí n.L. Loko)
 2. KK Lokomotiva Tábor (Tábor)
 3. KK SDS Sadská (Kutná Hora)
 4. Kuželky Podbořany (Podbořany)
 5. SK Škoda VS Plzeň (Plzeň Škoda)
 6. SKK Hořice (Hořice)
 7. SKK Rokycany (Rokycany)
 8. Sokol Kolín (Kutná Hora)
 9. TJ Lokomotiva České Velenice (České Velenice)
 10. TJ Sokol Duchcov (Duchcov)
 11. TJ Start Rychnov n.K. (Rychnov)
 12. Vltavan Loučovice (Č.Budějovice Dynamo)
Rubriky: 2.liga mužů | Štítky: | Napsat komentář

Škoda A skončila třetí na MČR Neregistrovaných

Družstvo Škody A perfektně reprezentovalo Rychnovský region, když v konkurenci 28 družstev nejprve vybojovalo postup do finále mezi posledních 16 družstvev z 10.místa výkonem 1042. Ve finále jako jedni z mála zlepšili svůj výkon na 1060 kuželek, což stačilo na krásné třetí místo. Sluší se informovat jak se jednotlivým hráčům ve finále dařilo. Nejlepším hráčem Škodovky byl Vít Svoboda výkonem 287 kuželek (5.místo), následován Lukášem Hartmanem s 267 kuželkami (20.místo). Jen o čtyři kuželky méně schodil Milan Dusbaba 263 kuželek (28.místo). Láďa Urbánek se ve finále trápil, ale i tak 243 kuželek (46.místo)  není málo, i když kdo Láďu zná tak ví, že v jeho možnostech jsou větší čísla. Bližší inormace naleznete přímo na stránkách MČR (Odkaz na výsledky)

Pánové gratuluji a snad to příště vyjde ještě lépe :-) .
S pozdravem ať to padá
Petr Holanec

Pořadí

Příjmení jméno

Družstvo

Plné

Dor

Celk

Chyby

1

Menšík Vojtěch

Penzion Menšík

198

111

309

0

2

Anderle Roman(host)

Hupeto Krnov

201

96

297

2

4

Macháček Jiří

Korado

192

96

288

4

3

Brychta Michal

DSB EURO

198

90

288

4

5

Svoboda Vít

ŠKODA KVASINY A

183

104

287

3

Rubriky: Neregistrovaní | Napsat komentář

Video z MS 2011 Sarajevo.

Rubriky: Videa | Štítky: | Napsat komentář

Kvalifikace na MČR Neregistrovaných byla úpěšná.

V kvalifikace na MČR neregistrovaných se výborně umístili vítězové lig z Rychnova (Korádo) a Solnice (Škoda A). Obě dvě družstva si vybojovalo postup na padavé kuželně v České Třebové. Korádo celou kvalifikaci vyhrálo výkonem 1072 kuželek. Škoda A postoupila výkonem 1027 kuželek z 5.místa. Nejlepším hráčem kvalifikace byl Lukáš Hartman (Škoda A) za nádherný výkon 312 kuželek. Celkově se kvalifikace účastnilo 24 družstev, ze kterých prvních 12 postupuje na MČR v Přerově (18.-19.června).  Nezbývá než pogratulovat a popřát úspěch Přerově.

S pozdravem ať to padá
Petr Holanec

Odkaz na výsledky kvalifikace.

Rubriky: Neregistrovaní | Napsat komentář

Jak to fungovalo na okresních přeborech seniorů.

Dlouho jsem zvažoval zda to co přišlo z Krajského svazu kuželek mám poslat dál na šéfa oddílu TJ START. Nakonec jsem to přeposlal, aby věděl jaký anonym na něj dorazil. Vzhledem k tomu, že je po sezóně a tento pamflet již neublíží tak ho v plném znění zveřejňuji.

Obracíme se na vás jako na svaz, který pořádá krajské přebory seniorů. Z důvodu podvodu, který sestal na okresním přeboru konaném dne 18.2.2011. Pan Frydrych řekl, že okresní svaz mu povolil
předehrát svůj start z důvodu, že v době konání okresních přeborů bude nemocen a napsal si výsledek 497 kuželek. To je zase jedna z jeho největších lží. Každý kdo znal jeho poslední formu a jeho poslední tři mistrovská čísla jsou 357,357, 338 kuželek a to se vymlouval, že musí jít na operaci, proto se tak špatně pohybuje.Protože zápis okresního svazu není k dispozici (to trvá stále co je předsedou,  tak nevíme za jakých podmínek to mohl předehrát. To je nehoráznost, výsměch a porušení veškeré sportovní etiky,co si tento funkcionář dovolí. Musí mu být jasné, že nikdo tomuto výsledku 497 nevěří a stejně to udělá. Asi se to bude těžko dokazovat, protože jeho nohsledové mu to potvrdí, ale o to je to horší v takovém oddíle. Museli jsme to napsat, jinak jsme horší než zmíněný pán.

Děkujeme za prošetření.

Nic se samozřejmě neprošetřilo, kdo by také reagoval na anonym. Je jen škoda, že se anonym (ové) nepodepsal, nebo ne ? Třeba se po zveřejnění na těchto stránkách přihlásí, nebo předseda TJ START vysvětlí čtenářům těchto stránek „Jak to bylo doopravdy ?“.

Rubriky: Nezařazené | 2 komentáře

Výsledky Memoriálu Pavla Schülera

Na kuželně v Rychnově nad Kněžnou skončil již 12.ročník kuželkářkého turnaje neregistrovaných dvojic Memoriálu Pavla Schülera. Vítězem mužské kategorie se stala dvojice hráčů Korada z České Třebové výkonem 534 (Jiří Macháček 284 + Müller Roman 254), jen 2 kuželky před „místní“ dvojicí Luděk Ruprich (261) a Miroslav Nejdl (271) celkem 532. Třetí místo získala dvojice Nešický Jiří (283) a Milan Kopecký (241) za výkon 524 kuželek. Výsledky dalších kategorii najdete ve výsledkové listině. Archiv výsledků minulých ročníků naleznete v sekci neregistrovaných.

Rubriky: Neregistrovaní | Napsat komentář