Jak to fungovalo na okresních přeborech seniorů.

Dlouho jsem zvažoval zda to co přišlo z Krajského svazu kuželek mám poslat dál na šéfa oddílu TJ START. Nakonec jsem to přeposlal, aby věděl jaký anonym na něj dorazil. Vzhledem k tomu, že je po sezóně a tento pamflet již neublíží tak ho v plném znění zveřejňuji.

Obracíme se na vás jako na svaz, který pořádá krajské přebory seniorů. Z důvodu podvodu, který sestal na okresním přeboru konaném dne 18.2.2011. Pan Frydrych řekl, že okresní svaz mu povolil
předehrát svůj start z důvodu, že v době konání okresních přeborů bude nemocen a napsal si výsledek 497 kuželek. To je zase jedna z jeho největších lží. Každý kdo znal jeho poslední formu a jeho poslední tři mistrovská čísla jsou 357,357, 338 kuželek a to se vymlouval, že musí jít na operaci, proto se tak špatně pohybuje.Protože zápis okresního svazu není k dispozici (to trvá stále co je předsedou,  tak nevíme za jakých podmínek to mohl předehrát. To je nehoráznost, výsměch a porušení veškeré sportovní etiky,co si tento funkcionář dovolí. Musí mu být jasné, že nikdo tomuto výsledku 497 nevěří a stejně to udělá. Asi se to bude těžko dokazovat, protože jeho nohsledové mu to potvrdí, ale o to je to horší v takovém oddíle. Museli jsme to napsat, jinak jsme horší než zmíněný pán.

Děkujeme za prošetření.

Nic se samozřejmě neprošetřilo, kdo by také reagoval na anonym. Je jen škoda, že se anonym (ové) nepodepsal, nebo ne ? Třeba se po zveřejnění na těchto stránkách přihlásí, nebo předseda TJ START vysvětlí čtenářům těchto stránek „Jak to bylo doopravdy ?“.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Jak to fungovalo na okresních přeborech seniorů.

  1. Okresní přebor napsal:

    Pan předseda nebude reagovat,nebo je tak omezený.

  2. Pan Fridrich napsal:

    Tento ,,sportovec “ toho ma na svedomi mnohem vic nez si kdo dovede predstavit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>